حضور معاون توسعه ی روستایی و مناطق محروم کشور در محل دفتر اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری

به گزارش واحد روابط عمومی صبح امروز دکتر امید ،معاون توسعه ی روستایی و مناطق محروم کشور با حضور در دفتر اداره‌کل امورروستایی استانداری ،با مهندس خلیل الهایی دیدار کردند.
در این دیدار که با همراهی معاونین اداره کل امور روستایی برگزار گردید،مهندس خلیل الهایی ضمن خیرمقدم وتشکر از حضور دکتر امید در استان ،گزارشی از وضعیت کلی روستاهای استان از جمله بیمه ی منازل روستایی،بهسازی،چارت دهیاری ها،اشتغال و سرمایه‌گذاری و موارد دیگر را ارائه دادند .
الهایی افزود:
امیدواریم سفر دکتر جهانگیری و با همراهی دکتر امید،منشأ خیر و برکت برای روستاهای استان باشد که بی شک جامعه ی روستایی زمینه ساز رشد و توسعه ی کشور هستند.

در ادامه دکتر امید با تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در اداره کل امورروستایی استانداری خوزستان،روند مهاجرت به روستاها را بسیار خوب عنوان کرده و اظهار داشتند:
ساختار سازی و اشتغالزایی ،اولویت مناطق روستایی کشور جهت ساماندهی امور روستاهاست که باتوجه به تصویب چارت دهیاری ها ، همچنین ارائه ی تسهیلات اشتغالزایی ،روند مثبتی در کشور در حال شکل گرفتن است.
ایشان افزود:
سال آینده برنامه ای کامل و البته دقیق تر در حوزه های مختلف روستایی کشور بالاخص در زمینه های بهداشت، عمران وبهسازی،تمرکز در زمینه ی اعتبارات روستایی کشور تدوین شده که ان شاء الله شاهد تغییراتی مهم وقابل توجه در خدمت رسانی به جامعه ی شریف روستایی کشور خواهیم بود.
ایشان در نهایت بر استفاده از نظرات و دیدگاه های ادارات کل امورروستایی کشور در تصمیمات کلان تاکید کردند .

193
اخبار مرتبط